Reklama ant transporto

 • Konsultavimas
 • Dizainas ir projektavimas
 • Gamyba ir paruošimas
 • Nuklijavimas ir apklijavimas

Reklamos ant įvairaus transporto

Mes galime apklijuoti bet kokią transporto priemonę, nuo motociklo iki laivo ar lėktuvo. Populiariausia ir dažnai įprasta, reklamas klijuoti ant automobilių.  Tačiau galime pasiūlyti kur kas daugiau. Kurkite ir kelkite savo reklamą bei stilių ant visų tipų transporto priemonių ir visai nesvarbu ar tai vandens, žemės ar oro transportas, sunkvežimis ar autobusas. Turime didelę duomenų bazę, kurioje yra šablonų pilnai atitinkančių išmatavimus ir formas, kuriuos galime panaudoti apklijavimo projektavimo etapuose: vandens motociklai, jachtos, motorinės valtys, priekabos, kemperiai, autobusai, maži ir dideli lėktuvai. Klientui galime paruošti penkių pjūvių vaizdą, 4 šonų ir viršaus, taip pat galime pateikti svarbiausią 3D vizualizaciją, kurioje visu tūrių ir atitinkama transporto spalva galima matyti tiksliai kaip atrodys apklijuotas transportas. Viskas ko reikia, poreikio ir truputi laiko tai įgyvendinti. Mes galime užklijuoti:

 • Reklamą ant automobilių;
 • Reklamą ant komercinio transporto;
 • Reklamą ant viešojo transporto;
 • Reklamą ant autobusų;
 • Reklamą ant troleibusų;
 • Reklamą ant laivų;
 • Reklamą ant lėktuvų;

Reklamos ant transporto paslaugos

Detaliai sužinokite apie visus gamybos etapus nuo A iki Z.

Konsultacija, vizijos apipavidalinimas. Pristatę savo idėją, dizainerė patars, pakomentuos ir pateiks savo nuomonę, kad reklama atneštų geresnį rezultatą. Neturint idėjos dizainere pristatys savo mintis ir galimas vizijas. Daugelis klientų, konsultacijos metu nori išgirsti kainą. Deja, bet konsultacijos metu tikslią kainą nustatyti yra labai sunku, nes ji susideda iš projekto dydžio, dizaino sudėtingumo, naudojamų medžiagų, termino ir kt. kintamųjų. Žinoma jeigu projektas nesudėtingas, kaina gali būti nustatyta ir konsultacijos metu.
Jeigu reikia, atsiunčiami failai (logotipas, firminis stilius ir t.t.). 

Mūsų dizaineriai padės Jums rasti tinkamą reklaminio dizaino sprendimą Jūsų automobiliui. AutoPrint įmonėje dirba ilgą patirtį turintys dizaineriai, kurie sukurs profesionalų dizainą jūsų automobiliui.
Dizaino procesas yra vienas svarbiausių etapų kuriant reklamą ant mašinos. Todėl šį darbą patariame patikėti specialistams.

Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę, todėl visus jūsų automobilio išmatavimus turime savo kompiuteryje. Projektavimo metu bus galutinai parinktos plėvelės, padarytos 2D vizualizacijos, jeigu yra galimybė ir 3D, paruoštas projektas.
Kiekviena profesionaliai dirbanti įmonė prieš kiekvienus apklijavimo darbus paruošia apklijavimo projektą, nesvarbu ar bus klijuojamas tik logotipas ant automobilio durelių ar automobilis apklijuojamas pilnai.

Spausdinimas, laminavimas, ploteriavimas ir užbaigiamieji darbai yra reklamos ant mašinos gamybos etapai. Atlikus automobilio apklijavimo projektavimo darbus, nusprendus kokios plėvelės bus naudojamos, pradedami gamybos darbai. Gamybos darbų atlikimo laikas priklauso nuo kelių aspektų: plėvelės išskirtinumo, ar plėvelė naudojama su spauda ar be jos, dizaino sudėtingumo. Naudojant plėvelę su spauda, visada ją laminuojame, kad būtų išvengta spaudos pažeidimų ir spalvos blukimo. Išploteriavus plėvelę yra pereinama prie užbaigiamųjų darbų. Išlupinėjus plėvelę, uždedame perkeliamą popierių / plėvelę ir pereiname prie automobilių apklijavimo.

Dažniausiai mašina apklijuojama mūsų įmonės patalpose, dirbant su specialia, profesionalia įranga, bet esant reikalui galime atvykti į reikiamą vietą. Profesionalus klijuotojas darbus padarys kokybiškai, bet ne visada taip greitai, kaip norėsite. Norint darbus atlikti tinkamai automobilio temperatūra negali būti žema, nes klijai neprikibs ir neužsifiksuos tinkamai. Taip pat automobilis negali ilgai būti saulėje, nes plėvelė ant karšto paviršiaus tamposi per lengvai ir taip gali susigadinti.  Norint darbą atlikti kokybiškai ir, kad reklama ant automobilio būtų ilgaamžė, darbų negalima atlikti atmestinai ir labai greitai. Prieš apklijuojant automobilį, patariame jį nuplauti, reikalui esant nupoliruoti.

Reklamos ant transporto formos

Mes galime užklijuoti reklamą ant įvairių transporto priemonių  

Reklama ant mikroautobusų, sunkvežimių, priekabų, puspriekabių. Apklijuojame komercinį transportą. Reklama ant komercinio transporto - viena iš efektyviausių kompanijos įvaizdžio dalių, kuri atlieka esmingiausią vaidmenį konkurencingame verslo pasaulyje, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia, nereikalaujanti didelių investicijų.
Mes gaminame ir užklijuojame reklamą ant sunkvežimių, vilkikų ar savivarčių. Norite savo firminį stilių suteikti ir savo įmonės transporto priemonės? Kreipkitės, padėsime.
Priekabos ir puspriekabės yra didžiulis reklamos plotas, kuris priklauso jums. Didžioji dalis įmonių šį reklamos plotą išnaudoja tik įsigijus transporto priemones. Jeigu dar neturite reklamos ant priekabos ar puspriekabės, kreipkitės, surasime tinkamą reklamos sprendimą.

Matote Kauno mieste autobusą? Greičiausiai jį apklijavome mes. Tai efektyvi reklama, kuri mieste kursuoja nuo ryto iki vakaro. Reklamos kainas ant autobusų (be mūsų paslaugų) galite rasti https://kaunoautobusai.lt/paslaugos/reklama-ant-transporto-priemoniu/

Reklama ant troleibusų yra labai efektyvi reklamos forma. Troleibusams judant lėtai, beveik nebus žmonių, kurie praleis jūsų reklamą. Reklamos kainas ant autobusų (be mūsų paslaugų) galite rasti https://kaunoautobusai.lt/paslaugos/reklama-ant-transporto-priemoniu/

Mes galime apklijuoti sportinius ar komercinius laivus. Ne vienerius metus apklijuojame F2 lenktynini katerį, todėl patirties apklijuojant laivus turime. Reklama ant laivų ar katerių yra labai populiari vasaros metu, norint išnaudoti savo nemokamą reklamos vietą.

Mes galime apklijuoti lėktuvą jūsų norima reklama. Lėktuvams naudojama speciali itin plona plėvelė su laminatu. 

Darbų kainos

Reklamos ant įvairaus transporto

Reklama ant transporto priemonių kaip reklamos priemonė yra labai efektyvi ir apima plačią matomumo auditoriją. Matoma tiek mieste darbo metu, bei gali būti išnaudojama ir po darbo prie prekybos centrų kur didelis žmonių srautas. Reklama ant visuomeninio transporto sugeba pasiekti didžiulę auditoriją ne tik juo važinėjančių žmonių, bet ir pėsčiųjų bei automobilių keleivių. Šiai reklamai būdingas ne tik tikslingumas, ji apima ir didelę auditoriją, taigi jai būdingas ir masiškumas.
Kompanijų transporto priemonės – viena iš efektyviausių kompanijos įvaizdžio dalių, kuri atlieka esmingiausią vaidmenį konkurencingame verslo pasaulyje, nes ji lengvai pastebima, ilgalaikė, ir svarbiausia, nereikalaujanti didelių investicijų.
Transporto priemonėms apipavidalinti naudojama speciali automobilinė plėvelė, kuri lengvai formuojama pagal transporto reljefą yra atsparesnė klimato sąlygoms ir atmosferos poveikiui. Vaizdai spausdinami skaitmeniniu būdu atmosferos poveikiui atspariais dažais, dėl to spalvos išlieka ryškios ilgą eksploatavimo laiką. Papildomai apsaugai rekomenduojame visos spaudos laminavimą. Gaubtiems ir reljefiniams automobilio paviršiams apklijuoti naudojamos specialios plėvelės. Jos puikiai aptempia visus automobilio paviršiaus nelygumus, yra ilgaamžės, skirtos ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms.

Reklamos klijavimas

Geriausia vieta apklijuoti savo transportą. Nuo 2009

Daugeliui kyla klausimai, kaip turi taisyklingai vykdomi veiksmai, jei norime geriausio rezultato. Pateikiame dažniausiai pasitaikančių klausimų atsakymus.

Taip, jūsų transporto priemonę galime apklijuoti, bet patariame prieštai tinkamai paruošti.

Prieš atvežant transporto priemonę, ją reikia nuplauti, rekomenduojame nupoliruoti arba gerai nuvalyti.

Kainos be individualaus projekto pasakyti negalime. Norint nustatyti kainą reikia žinoti kiek kvadratinių metrų plėvelės naudosime, o be sukurto dizaino, to nenuspėsime.

Pirmiausia kreipkitės į autobusų parką, suderinę viešojo transporto tipą, mes paruošime maketą būtent jai.

Dažniausiai ne. Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę su visais detalių išmatavimais, todėl greičiausiai, nei mums ar jums nereiks matuoti automobilio detalių.

Taip, padarius projektą galėsite matyti 2D transporto priemonės vizualizaciją, esant galimybei paruošiame ir 3D vizualizaciją.

Tiksliai pasakyti negalime, priklauso nuo projekto dydžio, transporto priemonės tipo ir dizainerės apkrovos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos rašykite el. paštu arba skambinkite.

Taip, automobilį galime apklijuoti pagal jūsų sukurtą projektą.

Taip, jeigu Jūsų patalpos užtikrina visas reikiamas priemones ir sąlygas automobilių apklijavimui.

Priklauso nuo jūsų transporto priemonės tipo ir projekto sudėtingumo. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite el. paštu ar telefonu.

Taip galime, jei jachta iškelta iš vandens, tinkamos aplinkos ir oro sąlygos.

Mes galime apklijuoti transporto priemonę ir žiemą, bet darbus atliekame tik patalpoje.

Taip, savo darbams mes suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Plauti transporto priemonę rekomenduojame praėjus 2-3 dienoms po reklamos apklijavimo.

Taip, garantiją suteikiam ir savo atliktiems darbams ir medžiagoms, nebent atsisakysite naudoti mūsų pasiūlytas medžiagas.

Taip galima, bet purkštuvą reikia laikyti saugiu atstumu nuo transporto priemonės.

<<< Mes čia

Skambinkite arba parašykite ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Kaunas

Pikulo g. 53, Kaunas

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

 • Pr - Pn9.00 - 18.00
 • Pagaminsim jums reklamą...

  © 2022 UNIKOM