Automobilinės reklaminės, dekoravimo plėvelės

Lengva išsirinkti, kai žinai, ko reikia.

Ula Kuprienė

parasas
Plėvelės

Plėvelių skirtumai

Projektuojant automobilio apklijavimą yra labai svarbus plėvelių pasirinkimas. Mes siūlome keturių tipų plėveles, kurios tiks visiems apklijavimo būdams.

Bubble free automobilinės plėvelės

Bubble free automobilinės plėvelės

Bubble free automobilinė plėvelė - plėvelė puikiai tinkanti išgaubtiems paviršiams. Dėl lipnios dangos ir specialios mikrostruktūros, plėvelė yra lengviau klijuojama ir darbai atliekami daug greičiau negu naudojant įprastą automobilinę plėvelę. Bubble free plėvelė yra pagaminta taip, kad klijuojant liktų kuo mažiau oro burbuliukų. Maksimaliai sumažinus oro burbiuliukus automobilinė plėvelė laikys ilgiau. Dažniausiai naudojama spausdintinei reklamai ant automobilio. Plėvelę su spauda visada laminuojame.

Spalvotos automobilinės plėvelės

Spalvotos automobilinės plėvelės

Jeigu jūsų reklamos dizainas neturi spalvų perėjimų ir susideda iš vienos ar kelių spalvų, tada gamybos darbams galime naudoti automobilinę spalvotą plėvelę. Naudojant plėvelę, be spaudos nereikia laminuoti. Šios plėvelės spalvų atspalvių nėra labai didelis pasirinkimas, todėl dizaino spalvas reikia derinti prie esamų plėvelių.

Perforuota plėvelė automobiliams

Perforuota plėvelė automobiliams

Automobilio langus galima apklijuoti su perforuota plėvele. Ši plėvelė silpnai sumažina matomumą iš vidaus, todėl beveik netrukdo vairuotojui žiūrėti pro galinius automobilio stiklus. 

Perforuotos plėvelės pliusai:
Puikus reklamos sprendimas nenorint klijuoti reklamos ant automobilio dažų;
Sumažina saulės spindulių kiekį patenkančius į automobilį;
Automobilio vidus iš išorės tampa beveik nematomas;

Perforuota plėvelė yra dviejų tipų, su juoda arba balta nugarine puse. Norint išlaikyti šviesesnį automobilio saloną, rekomenduojame rinktis su balta nugarine puse.

Šviesą atspindinti plėvelė

Šviesą atspindinčios plėvelės

Šviesą atspindinti plėvelė yra skirta transporto priemonėms, kurios dažnai važinėja vakarais ar naktimis, kurioms būtina, kad jas pamatytų pvz.: kelio darbų automobiliams ar kitoms kelio darbų transporto priemonės, policijos automobiliams, įmonių automobiliams, kurios važinėja naktimis ar vakarais. Šios plėvelės turi specialią sudėtį, todėl norint pašalinti nuo automobilio ji plyšta gabaliukais. Norint išvengti nemalonumų ją šalinant nuo automobilio, mes visada rekomenduojame ją klijuoti ant tokios pačios formos paprastos plėvelės. Šviesą atspindinti plėvelė sunkiai tamposi, todėl ji skirta klijuoti ant lygių arba silpnai išgaubtų paviršių. 

Plėvelių rūšys

Automobilinės reklaminės, dekoravimo plėvelės projektuojant automobilio apklijavimą yra labai svarbus pasirinkimas. Mes siūlome keturių tipų plėveles, kurios tiks visiems apklijavimo būdams.

Oracal 641 ekonominės klasės plėvelė pagrinde yra naudojama masinės reklamos gamyboje. Tai viena populiariausių plėvelių, turinti platų, net 59 spalvų asortimentą. Galimi du skirtingi paviršiai: matinis arba blizgus. Šią plėvelę populiariai vadina "ekonomine", pagrinde dėl mažiausios kainos. Jos eksploatavimo laikas pakankamai ilgas, tačiau suprantama jinai greičiau nublunka ar suaižėja. Bet kuriuo atveju, tai tinkamas ir optimalus pasirinkimas reklamos, dekoravimo ar ženklų gamyboje.

Plėvelės storis matuojamas mikronais ir siekia 75 mikronus. Baltos spalvos plėvelei naudojamas šviesiai mėlynos spalvos silikoninis pagrindas, tai daroma dėl plėvelės lengvesnio atskyrimo nuo popieriaus.

Oracal 641 klasės plėvelė yra pagaminta iš ilgalaikių poliakrilato klijų ir PVC plastiko lydinio. Standartinis naudojimo laikotarpis apie 3-4 metai. Plėvelė lengvai klijuojama ar ploteriuojama.

Oracal 551 premium klasės plėvelė. Ši aukštos klasės lipni spalvota plėvelė skirta kokybiškos ir ilgalaikės reklamos gamybai. Tai ilgo eksploatavimo laiko plėvelė, turinti platų 98 skirtingų spalvų asortimentą. Dėl populiarumo pasirinkimas vyrauja blizgiu paviršiumi. Ši plėvelė ypač kokybiška, minkšta, lengvai klijuojama ant daugelio paviršių ir labai mėgstama reklamos gamintojų bei instaliuotojų. Dažnai naudojama klijavimui ant automobilių, komercinio transporto, autobusiukų.

Plėvelės storis matuojamas mikronais ir siekia 70 mikronų. Baltos spalvos plėvelei naudojamas šviesiai mėlynos spalvos silikoninis pagrindas, tai daroma dėl plėvelės lengvesnio atskyrimo nuo popieriaus.

Oracal 551 lipni plėvelė pagaminta iš PVC plastiko lydinio ir ilgalaikių poliakrilato klijų. Naudojimo laikas siekia iki 8 metų. Ypač lengvai klijuojama ant lenktų paviršių. 

Perkėlimo arba transportinės plėvelės panaudojimas. Jeigu dizainas susideda iš kelių ploteriuotu dalių, formų, raidžių, skaičių ar išpjaustynėtų formų ir t.t naudojame perkeliamą plėvelę, kad klijavimo laikas sutrumpėtų ir būtų išlaikyti projekte numatyti atstumai.

Norint apsaugoti dažus nuo įbrėžimų arba nublukimo nuo UV spindulių, visuomet laminuojame su specialiu automobiliniu laminatu.

Apklijavimo nauda

Esminiai privalumai

Įvaizdis

Tinkamai ir gražiai apklijuotas automobilis, patrauks didelio kiekio žmonių dėmesį.

Žinomumas

Apklijuotas automobilis yra viena geriausių priemonių didinti savo įmonės ar prekės ženklo pavadinimo žinomumą, atpažinimą. 

Efektyvumas

Remiantis bigpicturegraphics.com reklama ant automobilio yra 15 kartų efektyvesnė norint didinti savo prekės ženklo žinomumą už kitas informacines priemones.

Sportinis apklijavimas

Visus metus

Automobilio apklijavimo reklama dirbs 365 dienas per metus už vienkartinį mokestį.

Nauda

Automobilis yra didelis, mobilus, nemokamas reklamos plotas, kurį išnaudojus yra tik nauda.

Kiekis

Lietuvoje žmogus turintis automobilį vidutiniškai nuvažiuoja 15.600km. Taip pat Lietuvoje įregistruota 1.067 665 M1 klasės automobilių.

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

  • Pr - Pn9.00 - 18.00
  • Pagaminsim jums reklamą...

    © 2023 UNIKOM