Automobilių, motociklų, keturračių sportinis apklijavimas

Padėka ir reklama gali virsti stiliumi.

Ula Kuprienė

parasas

Apklijavimo paslaugos

Detaliai sužinokite apie visus apklijavimo etapus nuo A iki Z.

Automobilių, motociklų, keturračių sportinis apklijavimas turi būti iš anksto aptariamas. Pristatę savo idėją, dizainerė patars, pakomentuos ir pateiks savo nuomonę, kad reklama atneštų geresnį rezultatą. Neturint idėjos dizainere pristatys savo mintis ir galimas vizijas. Daugelis klientų, konsultacijos metu nori išgirsti kainą. Deja, bet konsultacijos metu tikslią kainą nustatyti yra labai sunku, nes ji susideda iš projekto dydžio, dizaino sudėtingumo, naudojamų medžiagų, termino ir kt. kintamųjų. Žinoma jeigu projektas nesudėtingas, kaina gali būti nustatyta ir konsultacijos metu.
Jeigu reikia, atsiunčiami failai (logotipas, firminis stilius ir t.t.). 

Mūsų dizaineriai padės Jums rasti tinkamą reklaminio dizaino sprendimą Jūsų automobiliui. AutoPrint įmonėje dirba ilgą patirtį turintys dizaineriai, kurie sukurs profesionalų dizainą jūsų automobiliui.
Dizaino procesas yra vienas svarbiausių etapų kuriant reklamą ant mašinos. Todėl šį darbą patariame patikėti specialistams.

Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę, todėl visus jūsų automobilio išmatavimus turime savo kompiuteryje. Projektavimo metu bus galutinai parinktos plėvelės, padarytos 2D vizualizacijos, jeigu yra galimybė ir 3D, paruoštas projektas.
Kiekviena profesionaliai dirbanti įmonė prieš kiekvienus apklijavimo darbus paruošia apklijavimo projektą, nesvarbu ar bus klijuojamas tik logotipas ant automobilio durelių ar automobilis apklijuojamas pilnai.

Spausdinimas, laminavimas, ploteriavimas ir užbaigiamieji darbai yra reklamos ant mašinos gamybos etapai. Atlikus automobilio apklijavimo projektavimo darbus, nusprendus kokios plėvelės bus naudojamos, pradedami gamybos darbai. Gamybos darbų atlikimo laikas priklauso nuo kelių aspektų: plėvelės išskirtinumo, ar plėvelė naudojama su spauda ar be jos, dizaino sudėtingumo. Naudojant plėvelę su spauda, visada ją laminuojame, kad būtų išvengta spaudos pažeidimų ir spalvos blukimo. Išploteriavus plėvelę yra pereinama prie užbaigiamųjų darbų. Išlupinėjus plėvelę, uždedame perkeliamą popierių / plėvelę ir pereiname prie automobilių apklijavimo.

Dažniausiai mašina apklijuojama mūsų įmonės patalpose, dirbant su specialia, profesionalia įranga, bet esant reikalui galime atvykti į reikiamą vietą. Profesionalus klijuotojas darbus padarys kokybiškai, bet ne visada taip greitai, kaip norėsite. Norint darbus atlikti tinkamai automobilio temperatūra negali būti žema, nes klijai neprikibs ir neužsifiksuos tinkamai. Taip pat automobilis negali ilgai būti saulėje, nes plėvelė ant karšto paviršiaus tamposi per lengvai ir taip gali susigadinti.  Norint darbą atlikti kokybiškai ir, kad reklama ant automobilio būtų ilgaamžė, darbų negalima atlikti atmestinai ir labai greitai. Prieš apklijuojant automobilį, patariame jį nuplauti, reikalui esant nupoliruoti.

Plėvelių pasirinkimas ir paskirtis

Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti plėvelių puslapyje.

Plėvelės

Apklijavimo nauda

Esminiai privalumai

Įvaizdis

Tinkamai ir gražiai apklijuotas automobilis, patrauks didelio kiekio žmonių dėmesį.

Žinomumas

Apklijuotas automobilis yra viena geriausių priemonių didinti savo įmonės ar prekės ženklo pavadinimo žinomumą, atpažinimą. 

Efektyvumas

Remiantis bigpicturegraphics.com reklama ant automobilio yra 15 kartų efektyvesnė norint didinti savo prekės ženklo žinomumą už kitas informacines priemones.

Sportinis apklijavimas

Visus metus

Automobilio apklijavimo reklama dirbs 365 dienas per metus už vienkartinį mokestį.

Nauda

Automobilis yra didelis, mobilus, nemokamas reklamos plotas, kurį išnaudojus yra tik nauda.

Kiekis

Lietuvoje žmogus turintis automobilį vidutiniškai nuvažiuoja 15.600km. Taip pat Lietuvoje įregistruota 1.067 665 M1 klasės automobilių.

Kodėl verta rinktis mus?

Nes stengiamės daugiau už kitus...

Pažiūrėkite ir įvertinkite mūsų atliktus darbus.

Siūlome pilną aptarnavimą vienoje vietoje

Dirbame visoje Lietuvoje

Garantuojame kokybišką aptarnavimą

Mumis pasitiki

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

  • Pr - Pn9.00 - 18.00
  • Pagaminsim jums reklamą...

    © 2023 UNIKOM