Lipdukai automobiliams

  • Įvairūs auto lipdukai
  • Motociklų lipdukai
  • Keturačių lipdukai
  • Laivų, katerių lipdukai
auto lipdukai

Lipdukai ant automobilio

autoPRINT užsiima automobilio lipdukų gamyba. Pagal jūsų viziją ar rastą nuotrauką internete mes galime pagaminti automobiliui skirtus lipdukus ir jeigu reikia juos užklijuoti.
Lipdukai automobiliams gali būti ploteriuoti, be spaudos arba ploteriuoti su spauda ir papildomu laminatu, kad būtų apsaugota spauda. Turime didelį, įvairių spalvų plėvelių pasirinkimą. Profesionalūs dizaineriai sukurs svajonių lipduką arba apklijavimo projektą. Neturite patirties lipdukų klijavime? Mūsų specialistai apklijuos jūsų automobilį ir jį pavers traukos objektu. 

MOTO lipdukai 

Moto lipdukus galime paruošti pagal jūsų norimą dizainą. Norint kažko išskirtinio mūsų dizaineriai gali sukurti specialų motociklų lipdukų maketą, kuris bus unikalus ir nepakartojamas. Motociklams apklijuoti naudojama automobilinė plėvelė. Užsisakykite aukštos kokybės motociklų lipdukus ir apklijavimo paslaugą iš autoPRINT.

Turite klausimų apie auto arba moto lipdukus?

Daugeliui kyla klausimai, kaip turi taisyklingai vykdomi veiksmai, jei norite gauti tinkamą auto lipduką. Pateikiame dažniausiai pasitaikančių klausimų atsakymus.

Taip jūsų automobilį galima apklijuoti, bet nesant naujam automobiliui, patariame jį nupoliruoti.

Prieš atvežant automobilį jį reikia nuplauti, rekomenduojame nupoliruoti arba gerai nuvalyti.

Kainos be individualaus projekto pasakyti negalime. Norint nustatyti kainą reikia žinoti kiek kvadratinių metrų plėvelės naudosime, o be sukurto dizaino, to nenuspėsime.

Tai priklauso nuo jūsų apklijavimo projekto dydžio. Jeigu klijuosime logotipą ant durelių, darbus galime atlikti per keletą dienų. Jeigu projektas didesnis, klausti reiktų vadybininkės.

Dažniausiai ne. Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę su visais detalių išmatavimais, todėl greičiausiai, nei mums ar jums nereiks matuoti automobilio detalių.

Taip, mes paruošime 2D vizualizacijas, esant galimybei paruošiame ir 3D vizualizacijas.

Tiksliai pasakyti pasakyti negalime, priklauso nuo projekto dydžio ir dizainerės apkrovos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos rašykite el. paštu arba skambinkite.

Taip, automobilį galime apklijuoti pagal jūsų sukurtą projektą.

Taip, jeigu jūsų patalpos užtikrina visas reikiamas priemones ir sąlygas automobilių apklijavimui.

Automobilio apklijavimas gali trukti nuo pusvalandžio iki vienos dienos. Priklauso nuo dizaino sudėtingumo. Jeigu klijuojame logotipą ant automobilio durelių, tada trunkame apie pusvalandį.

Žinoma, neturint galimybės pasiimti automobilį tą pačią dieną, jį galite pasiimti kitą dieną.

Taip, mes turime šildomas patalpas, todėl automobilį galime apklijuoti ir žiemą. Nesant būtinybei, patariame automobilio apklijavimą atidėti šiltajam sezonui.

Taip, savo darbams mes suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Plauti automobilį rekomenduojame praėjus 2-3 dienoms po reklamos apklijavimo.

Taip, garantiją suteikiam ir savo atliktiems darbams ir medžiagoms, nebent atsisakysite naudoti mūsų pasiūlytas medžiagas.

Taip galima, bet purkštuvą reikia laikyti saugiu atstumu nuo automobilio.

Kodėl verta rinktis autoPRINT automobilių lipdukus?

Automobilių  detalių apklijavimo paslaugos

AutoPrint teikia automobilio apklijavimo, detalių apklijavimo ir reklamos ant automobilių paslaugas. Apklijuojame įmonių ar autosporto automobilius su tam tikra reklama ar firminiu stiliumi. Mes dirbame jau daugiau negu 10 mėtų ir esame savo srities profesionalai. Savo kvalifikaciją keliame įvairiuose projektuose, kurie driekiasi per visą Lietuvą.
Norint tinkamai paruošti detales jų apklijavimui, jas reikia nuplauti ir tinkamai nuvalyti. Sunkiai ardomas detales atgabenkite jau išardytas. 

Siūlome pilną aptarnavimą vienoje vietoje

Dirbame visoje Lietuvoje

Garantuojame kokybišką aptarnavimą

Didelis detalių lipdukų plėvelių pasirinkimas

Sukurta įvairių plėvelių, kurios turi tam tikrą paskirtį ar funkciją. Galite rinktis iš daugiau kaip 10 rūšių skritingų tipų plėvelių, neskaitant, skirtingų kokybės klasių plėvelių ir gausybės įvairių atspalvių! Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti plėvelių puslapyje.

Plėvelės

<<< Mes čia

Skambinkite arba parašykite ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Kaunas

Pikulo g. 53, Kaunas

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

  • Pr - Pn9.00 - 18.00
  • Pagaminsim jums reklamą...

    © 2023 UNIKOM