Automobilių apklijavimas reklama

  • Konsultavimas
  • Dizainas ir projektavimas
  • Gamyba ir paruošimas
  • Nuklijavimas ir apklijavimas

Apklijavimo ant automobilių paslaugos

Detaliai sužinokite apie visus gamybos etapus nuo A iki Z.

Konsultacija, vizijos apipavidalinimas. Pristatę savo idėją, dizainerė patars, pakomentuos ir pateiks savo nuomonę, kad reklama atneštų geresnį rezultatą. Neturint idėjos dizainere pristatys savo mintis ir galimas vizijas. Daugelis klientų, konsultacijos metu nori išgirsti kainą. Deja, bet konsultacijos metu tikslią kainą nustatyti yra labai sunku, nes ji susideda iš projekto dydžio, dizaino sudėtingumo, naudojamų medžiagų, termino ir kt. kintamųjų. Žinoma jeigu projektas nesudėtingas, kaina gali būti nustatyta ir konsultacijos metu.
Jeigu reikia, atsiunčiami failai (logotipas, firminis stilius ir t.t.). 

Mūsų dizaineriai padės Jums rasti tinkamą reklaminio dizaino sprendimą Jūsų automobiliui. AutoPrint įmonėje dirba ilgą patirtį turintys dizaineriai, kurie sukurs profesionalų dizainą jūsų automobiliui.
Dizaino procesas yra vienas svarbiausių etapų kuriant reklamą ant mašinos. Todėl šį darbą patariame patikėti specialistams.

Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę, todėl visus jūsų automobilio išmatavimus turime savo kompiuteryje. Projektavimo metu bus galutinai parinktos plėvelės, padarytos 2D vizualizacijos, jeigu yra galimybė ir 3D, paruoštas projektas.
Kiekviena profesionaliai dirbanti įmonė prieš kiekvienus apklijavimo darbus paruošia apklijavimo projektą, nesvarbu ar bus klijuojamas tik logotipas ant automobilio durelių ar automobilis apklijuojamas pilnai.

Spausdinimas, laminavimas, ploteriavimas ir užbaigiamieji darbai yra reklamos ant mašinos gamybos etapai. Atlikus automobilio apklijavimo projektavimo darbus, nusprendus kokios plėvelės bus naudojamos, pradedami gamybos darbai. Gamybos darbų atlikimo laikas priklauso nuo kelių aspektų: plėvelės išskirtinumo, ar plėvelė naudojama su spauda ar be jos, dizaino sudėtingumo. Naudojant plėvelę su spauda, visada ją laminuojame, kad būtų išvengta spaudos pažeidimų ir spalvos blukimo. Išploteriavus plėvelę yra pereinama prie užbaigiamųjų darbų. Išlupinėjus plėvelę, uždedame perkeliamą popierių / plėvelę ir pereiname prie automobilių apklijavimo.

Dažniausiai mašina apklijuojama mūsų įmonės patalpose, dirbant su specialia, profesionalia įranga, bet esant reikalui galime atvykti į reikiamą vietą. Profesionalus klijuotojas darbus padarys kokybiškai, bet ne visada taip greitai, kaip norėsite. Norint darbus atlikti tinkamai automobilio temperatūra negali būti žema, nes klijai neprikibs ir neužsifiksuos tinkamai. Taip pat automobilis negali ilgai būti saulėje, nes plėvelė ant karšto paviršiaus tamposi per lengvai ir taip gali susigadinti.  Norint darbą atlikti kokybiškai ir, kad reklama ant automobilio būtų ilgaamžė, darbų negalima atlikti atmestinai ir labai greitai. Prieš apklijuojant automobilį, patariame jį nuplauti, reikalui esant nupoliruoti.

Darbų kainos

Reklamos klijavimas

Geriausia vieta apklijuoti savo automobilį.

Daugeliui kyla klausimai, kaip turi taisyklingai vykdomi veiksmai, jei norime geriausio rezultato. Pateikiame dažniausiai pasitaikančių klausimų atsakymus.

Taip jūsų automobilį galima apklijuoti, bet nesant naujam automobiliui, patariame jį nupoliruoti.

Prieš atvežant automobilį jį reikia nuplauti, rekomenduojame nupoliruoti arba gerai nuvalyti.

Kainos be individualaus projekto pasakyti negalime. Norint nustatyti kainą reikia žinoti kiek kvadratinių metrų plėvelės naudosime, o be sukurto dizaino, to nenuspėsime.

Tai priklauso nuo jūsų apklijavimo projekto dydžio. Jeigu klijuosime logotipą ant durelių, darbus galime atlikti per keletą dienų. Jeigu projektas didesnis, klausti reiktų vadybininkės.

Dažniausiai ne. Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę su visais detalių išmatavimais, todėl greičiausiai, nei mums ar jums nereiks matuoti automobilio detalių.

Taip, mes paruošime 2D vizualizacijas, esant galimybei paruošiame ir 3D vizualizacijas.

Tiksliai pasakyti pasakyti negalime, priklauso nuo projekto dydžio ir dizainerės apkrovos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos rašykite el. paštu arba skambinkite.

Taip, automobilį galime apklijuoti pagal jūsų sukurtą projektą.

Taip, jeigu jūsų patalpos užtikrina visas reikiamas priemones ir sąlygas automobilių apklijavimui.

Automobilio apklijavimas gali trukti nuo pusvalandžio iki vienos dienos. Priklauso nuo dizaino sudėtingumo. Jeigu klijuojame logotipą ant automobilio durelių, tada trunkame apie pusvalandį.

Žinoma, neturint galimybės pasiimti automobilį tą pačią dieną, jį galite pasiimti kitą dieną.

Taip, mes turime šildomas patalpas, todėl automobilį galime apklijuoti ir žiemą. Nesant būtinybei, patariame automobilio apklijavimą atidėti šiltajam sezonui.

Taip, savo darbams mes suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Plauti automobilį rekomenduojame praėjus 2-3 dienoms po reklamos apklijavimo.

Taip, garantiją suteikiam ir savo atliktiems darbams ir medžiagoms, nebent atsisakysite naudoti mūsų pasiūlytas medžiagas.

Taip galima, bet purkštuvą reikia laikyti saugiu atstumu nuo automobilio.

Apklijavimo planas

Gera priemonė reklamai

Reklama ant automobilių - galimybė parodyti visuomenei jūsų veiklos sritį, vardą, kontaktus ar net įmonės misiją. Reklama ant automobilio visą parą, 365 dienas per metus veikianti reklama, kuri turi vienkartinį mokestį. Priklausomai nuo automobilio naudojimo, jūsų reklamą gali pamatyti nuo 5.000 iki 50.000 žmonių per dieną. 

Gamybos vadovas
Irmantas Kurmanskis

Parašas

Kodėl verta rinktis mus

Automobilių apklijavimo paslaugos

AutoPrint teikia automobilio apklijavimą reklama paslaugą. Apklijuojame įmonių ar autosporto automobilius su tam tikra reklama ar firminiu stiliumi. Norint didinti savo įmonės žinomumą, labai svarbu yra išnaudoti nemokamus reklamos plotus, kurie bet kada padidint ir skleis įmonės vardą. Įmonė nusipirkus arba išsinuomavus patalpas pirmiausia prie savo pastato padeda keletą reklaminių vėliavų arba iškabina stendą su įmonės pavadinimu. Taip įmonė yra lengviau atpažįstama ir randama. Tokia pati logika yra nusiperkant įmonės automobilį. Tai nemokamas reklamos plotas, kuris suks ratus aplink šalį ar miestą ir sutiks ne vieną potencialų klientą, kuris pamatęs reklamą nebūtinai į ją sureguos tuo momentu, bet prireikus jūsų teikiamų paslaugų, apsvarstys ir jus.

Reklama ant plėvelės gali būti spausdinama ir ploteriuojama arba tiesiog ploteriuojama iš spalvotos plėvelės. Kad apklijuota reklama laikytu ilgiau ir nebluktų, mes ją laminuojame su specialiu automobiliniu laminatu, kuris yra plonesnis ir tampresnis už paprastą laminatą. Automobilinės plėvelės negalima laminuoti paprastu laminatu, nes ji praras savo tampymosi savybes.

Norint tinkamai paruošti automobilį reklamos klijavimui, jį reikia gerai nuplauti ir nuvalyti nešvarumus, kuriuos palieka ant kelio dangos esanti smala. Jeigu ant automobili liks smalos ar kitų nešvarumų, plėvelė priglus nelygiai prie automobilio kėbulo ir matysis smulkūs iškilimai. 

Siūlome pilną aptarnavimą vienoje vietoje

Dirbame visoje Lietuvoje

Garantuojame kokybišką aptarnavimą

<<< Mes čia

Skambinkite arba parašykite ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Kaunas

Pikulo g. 53, Kaunas

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

  • Pr - Pn9.00 - 18.00
  • Pagaminsim jums reklamą...

    © 2023 UNIKOM