Apsauginės plėvelės
automobiliams

  • Apsauga nuo smulkių akmenukų;
  • Apsauga nuo smulkių įbrėžimų;
  • Lengvas valymas ir priežiūra;
  • Automobilio spalvos išsaugojimas;
detaliu apklijavimas

Apklijavimas apsaugine plėvele

Apsauginės plėvelės automobiliams padeda išlaikyti automobilio grožį. Norint, kad automobilis atrodytų kaip naujas nors ir po 5 metų, reikia prižiūrėti visas jo detales. Ypač didelį dėmesį reikia skirti toms detalėms, kurios patiria didžiausią dilimą – po durelių rankenomis, lempomis, priekinis bamperis ir veidrodėliai. Atsiradus naujoms ir ypatingai kokybiškoms skaidrioms apsaugos plėvelėms, apsaugoti automobilį tapo ypač lengva. Detalių apklijavimas plėvele yra ypač populiarus užsienio valstybėse, o Lietuvoje pradėjo populiarėti tik prieš keletą metų. autoPRINT dirba su kelių rūšių apsaugos plėvelė, viena iš jų yra BODYFENCEX plėvelė. Ši plėvelė pasižymi tuo, kad savaime pasitaiso, taip pat apsaugo automobilio detales nuo akmenukų smūgio, atidaromų durelių, automobiliu plovyklos sukeltų įbrėžimų. 

Mūsų profesionalūs automobilių apklijavimo meistrai su specialia, automobilių kėbului skirta plėvele, apklijuoja įvairias Jūsų automobilio kėbulo detales, kurių nereikia ardyti. 

Apsaugokite automobilį

Apsauginės plėvelės  

Body fencex apsauginė plėvelė pasižymi tuo, kad savaime pasitaiso, taip pat apsaugo automobilio detales nuo smulkių akmenukų smūgio, atidaromų durelių, automobiliu plovyklos sukeltų įbrėžimų, ar kitų smulkių įbrėžimų. Daugiau apie BODY FENCEX automobilio detalių apklijavimo plėvelę žiūrėkite aukščiau pateiktame video.

Turite klausimų?

Daugeliui kyla klausimai, kaip turi taisyklingai vykdomi veiksmai, jei norime geriausio rezultato. Pateikiame dažniausiai pasitaikančių klausimų atsakymus.

Taip jūsų automobilį galima apklijuoti, bet nesant naujam automobiliui, patariame jį nupoliruoti.

Prieš atvežant automobilį jį reikia nuplauti, rekomenduojame nupoliruoti arba gerai nuvalyti.

Kainos be individualaus projekto pasakyti negalime. Norint nustatyti kainą reikia žinoti kiek kvadratinių metrų plėvelės naudosime, o be sukurto dizaino, to nenuspėsime.

Tai priklauso nuo jūsų apklijavimo projekto dydžio. Jeigu klijuosime logotipą ant durelių, darbus galime atlikti per keletą dienų. Jeigu projektas didesnis, klausti reiktų vadybininkės.

Dažniausiai ne. Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę su visais detalių išmatavimais, todėl greičiausiai, nei mums ar jums nereiks matuoti automobilio detalių.

Taip, mes paruošime 2D vizualizacijas, esant galimybei paruošiame ir 3D vizualizacijas.

Tiksliai pasakyti pasakyti negalime, priklauso nuo projekto dydžio ir dizainerės apkrovos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos rašykite el. paštu arba skambinkite.

Taip, automobilį galime apklijuoti pagal jūsų sukurtą projektą.

Taip, jeigu jūsų patalpos užtikrina visas reikiamas priemones ir sąlygas automobilių apklijavimui.

Automobilio apklijavimas gali trukti nuo pusvalandžio iki vienos dienos. Priklauso nuo dizaino sudėtingumo. Jeigu klijuojame logotipą ant automobilio durelių, tada trunkame apie pusvalandį.

Žinoma, neturint galimybės pasiimti automobilį tą pačią dieną, jį galite pasiimti kitą dieną.

Taip, mes turime šildomas patalpas, todėl automobilį galime apklijuoti ir žiemą. Nesant būtinybei, patariame automobilio apklijavimą atidėti šiltajam sezonui.

Taip, savo darbams mes suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Plauti automobilį rekomenduojame praėjus 2-3 dienoms po reklamos apklijavimo.

Taip, garantiją suteikiam ir savo atliktiems darbams ir medžiagoms, nebent atsisakysite naudoti mūsų pasiūlytas medžiagas.

Taip galima, bet purkštuvą reikia laikyti saugiu atstumu nuo automobilio.

Kodėl verta rinktis autoPRINT

Automobilių  detalių apklijavimo paslaugos

AutoPrint teikia automobilio apklijavimo, detalių apklijavimo ir reklamos ant automobilių paslaugas. Apklijuojame įmonių ar autosporto automobilius su tam tikra reklama ar firminiu stiliumi. Mes dirbame jau daugiau negu 10 mėtų ir esame savo srities profesionalai. Savo kvalifikaciją keliame įvairiuose projektuose, kurie driekiasi per visą Lietuvą.
Norint tinkamai paruošti detales jų apklijavimui, jas reikia nuplauti ir tinkamai nuvalyti. Sunkiai ardomas detales atgabenkite jau išardytas. 

Siūlome pilną aptarnavimą vienoje vietoje

Dirbame visoje Lietuvoje

Garantuojame kokybišką aptarnavimą

Didelis detalių plėvelių pasirinkimas

Sukurta įvairių plėvelių, kurios turi tam tikrą paskirtį ar funkciją. Galite rinktis iš daugiau kaip 10 rūšių skritingų tipų plėvelių, neskaitant, skirtingų kokybės klasių plėvelių ir gausybės įvairių atspalvių! Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti plėvelių puslapyje.

Plėvelės

<<< Mes čia

Skambinkite arba parašykite ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Kaunas

Pikulo g. 53, Kaunas

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

  • Pr - Pn9.00 - 18.00
  • Pagaminsim jums reklamą...

    © 2022 UNIKOM