Automobilių firminis apklijavimas

Būkite pastebimi iš toli ir iš arti, visus metus

Ula Kuprienė

Apklijavimo paslaugos

Detaliai sužinokite apie visus apklijavimo etapus nuo A iki Z.

Konsultacija, vizijos apipavidalinimas. Pristatę savo idėją, dizainerė patars, pakomentuos ir pateiks savo nuomonę, kad reklama atneštų geresnį rezultatą. Neturint idėjos dizainere pristatys savo mintis ir galimas vizijas. Daugelis klientų, konsultacijos metu nori išgirsti kainą. Deja, bet konsultacijos metu tikslią kainą nustatyti yra labai sunku, nes ji susideda iš projekto dydžio, dizaino sudėtingumo, naudojamų medžiagų, termino ir kt. kintamųjų. Žinoma jeigu projektas nesudėtingas, kaina gali būti nustatyta ir konsultacijos metu.
Jeigu reikia, atsiunčiami failai (logotipas, firminis stilius ir t.t.). 

Mūsų dizaineriai padės Jums rasti tinkamą reklaminio dizaino sprendimą Jūsų automobiliui. AutoPrint įmonėje dirba ilgą patirtį turintys dizaineriai, kurie sukurs profesionalų dizainą jūsų automobiliui.
Dizaino procesas yra vienas svarbiausių etapų kuriant reklamą ant mašinos. Todėl šį darbą patariame patikėti specialistams.

Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę, todėl visus jūsų automobilio išmatavimus turime savo kompiuteryje. Projektavimo metu bus galutinai parinktos plėvelės, padarytos 2D vizualizacijos, jeigu yra galimybė ir 3D, paruoštas projektas.
Kiekviena profesionaliai dirbanti įmonė prieš kiekvienus apklijavimo darbus paruošia apklijavimo projektą, nesvarbu ar bus klijuojamas tik logotipas ant automobilio durelių ar automobilis apklijuojamas pilnai.

Spausdinimas, laminavimas, ploteriavimas ir užbaigiamieji darbai yra reklamos ant mašinos gamybos etapai. Atlikus automobilio apklijavimo projektavimo darbus, nusprendus kokios plėvelės bus naudojamos, pradedami gamybos darbai. Gamybos darbų atlikimo laikas priklauso nuo kelių aspektų: plėvelės išskirtinumo, ar plėvelė naudojama su spauda ar be jos, dizaino sudėtingumo. Naudojant plėvelę su spauda, visada ją laminuojame, kad būtų išvengta spaudos pažeidimų ir spalvos blukimo. Išploteriavus plėvelę yra pereinama prie užbaigiamųjų darbų. Išlupinėjus plėvelę, uždedame perkeliamą popierių / plėvelę ir pereiname prie automobilių apklijavimo.

Dažniausiai mašina apklijuojama mūsų įmonės patalpose, dirbant su specialia, profesionalia įranga, bet esant reikalui galime atvykti į reikiamą vietą. Profesionalus klijuotojas darbus padarys kokybiškai, bet ne visada taip greitai, kaip norėsite. Norint darbus atlikti tinkamai automobilio temperatūra negali būti žema, nes klijai neprikibs ir neužsifiksuos tinkamai. Taip pat automobilis negali ilgai būti saulėje, nes plėvelė ant karšto paviršiaus tamposi per lengvai ir taip gali susigadinti.  Norint darbą atlikti kokybiškai ir, kad reklama ant automobilio būtų ilgaamžė, darbų negalima atlikti atmestinai ir labai greitai. Prieš apklijuojant automobilį, patariame jį nuplauti, reikalui esant nupoliruoti.

Kodėl verta rinktis mus

Automobilių apklijavimo paslaugos

AutoPrint teikia automobilio apklijavimą reklama paslaugą. Apklijuojame įmonių ar autosporto automobilius su tam tikra reklama ar firminiu stiliumi. Norint didinti savo įmonės žinomumą, labai svarbu yra išnaudoti nemokamus reklamos plotus, kurie bet kada padidint ir skleis įmonės vardą. Įmonė nusipirkus arba išsinuomavus patalpas pirmiausia prie savo pastato padeda keletą reklaminių vėliavų arba iškabina stendą su įmonės pavadinimu. Taip įmonė yra lengviau atpažįstama ir randama. Tokia pati logika yra nusiperkant įmonės automobilį. Tai nemokamas reklamos plotas, kuris suks ratus aplink šalį ar miestą ir sutiks ne vieną potencialų klientą, kuris pamatęs reklamą nebūtinai į ją sureguos tuo momentu, bet prireikus jūsų teikiamų paslaugų, apsvarstys ir jus.

Reklama ant plėvelės gali būti spausdinama ir ploteriuojama arba tiesiog ploteriuojama iš spalvotos plėvelės. Kad apklijuota reklama laikytu ilgiau ir nebluktų, mes ją laminuojame su specialiu automobiliniu laminatu, kuris yra plonesnis ir tampresnis už paprastą laminatą. Automobilinės plėvelės negalima laminuoti paprastu laminatu, nes ji praras savo tampymosi savybes.

Norint tinkamai paruošti automobilį reklamos klijavimui, jį reikia gerai nuplauti ir nuvalyti nešvarumus, kuriuos palieka ant kelio dangos esanti smala. Jeigu ant automobili liks smalos ar kitų nešvarumų, plėvelė priglus nelygiai prie automobilio kėbulo ir matysis smulkūs iškilimai. 

Siūlome pilną aptarnavimą vienoje vietoje

Dirbame visoje Lietuvoje

Garantuojame kokybišką aptarnavimą

Plėvelių pasirinkimas ir paskirtis

Sukurta įvairių plėvelių, kurios turi tam tikrą paskirtį ar funkciją. Galite rinktis iš daugiau kaip 10 rūšių skritingų tipų plėvelių, neskaitant, skirtingų kokybės klasių plėvelių ir gausybės įvairių atspalvių! Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti plėvelių puslapyje.

Plėvelės

Apklijavimo nauda

Esminiai privalumai

Įvaizdis

Tinkamai ir gražiai apklijuotas automobilis, patrauks didelio kiekio žmonių dėmesį.

Žinomumas

Apklijuotas automobilis yra viena geriausių priemonių didinti savo įmonės ar prekės ženklo pavadinimo žinomumą, atpažinimą. 

Efektyvumas

Remiantis bigpicturegraphics.com reklama ant automobilio yra 15 kartų efektyvesnė norint didinti savo prekės ženklo žinomumą už kitas informacines priemones.

Visus metus

Automobilio apklijavimo reklama dirbs 365 dienas per metus už vienkartinį mokestį.

Nauda

Automobilis yra didelis, mobilus, nemokamas reklamos plotas, kurį išnaudojus yra tik nauda.

Kiekis

Lietuvoje žmogus turintis automobilį vidutiniškai nuvažiuoja 15.600km. Taip pat Lietuvoje įregistruota 1.067 665 M1 klasės automobilių.

Reklaminis klijavimas

Kaina nuo

49 €
 • Konsultavimas
 • Failų paruošimas
 • Lipdukų gamyba
 • Dalinės reklamos klijavimas

Firminis apklijavimas

Kaina nuo 

299 €
 • Konsultavimas
 • Dizaino sukūrimas
 • Lipdukų gamyba
 • Firminis apklijavimas

Sportinis apklijavimas

Kaina nuo

399 €
 • Konsultavimas
 • Įdėjų pateikimas & dizaino sukūrimas
 • Lipdukų gamyba
 • Sportinis apklijavimas

Mumis pasitiki

AutoPrint

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Kompanija

Darbai

D. U. K

Darbo laikas

 • Pr - Pn9.00 - 18.00
 • Pagaminsim jums reklamą...

  © 2021 UNIKOM