Automobilių apklijavimas plėvele

Būkite pastebimi iš toli ir iš arti, visus metus

Ula Kuprienė

Parasas

Apklijavimo plėvele paslaugos

Detaliai sužinokite apie visus apklijavimo plėvele etapus nuo A iki Z.

Konsultacija, vizijos apipavidalinimas. Pristatę savo idėją, dizainerė patars, pakomentuos ir pateiks savo nuomonę, kad apklijavima atneštų geresnį rezultatą. Neturint idėjos dizainere pristatys savo mintis ir galimas vizijas. Konsultacijos metu sužinosite automobilio apklijavimo plėvele kainą.

Mūsų dizaineriai padės Jums rasti tinkamą apklijavimo plėvele dizaino sprendimą Jūsų automobiliui. AutoPrint įmonėje dirba ilgą patirtį turintys dizaineriai, kurie sukurs profesionalų dizainą jūsų automobiliui. Jeigu apklijavimas vyksta apsaugine plėvele arba vienos spalvos plėvele, dizainerio paslaugos nėra reikalingos.

Mes turime didelę automobilių ir kitų transporto priemonių duomenų bazę, todėl visus jūsų automobilio išmatavimus turime savo kompiuteryje. Projektavimo metu bus galutinai parinktos plėvelės, padarytos 2D vizualizacijos, jeigu yra galimybė ir 3D, paruoštas projektas.
Jeigu apklijavimas vyksta apsaugine plėvele arba vienos spalvos plėvele, dizainerio paslaugos nėra reikalingos.

Spausdinimas, laminavimas, ploteriavimas ir užbaigiamieji darbai yra pagrindiniai apklijavimo plėvele darbai, jeigu dizaine numatytas ne vienos spalvos plėvelė, o piešinys. Atlikus automobilio apklijavimo projektavimo darbus, nusprendus kokios plėvelės bus naudojamos, pradedami gamybos darbai. Gamybos darbų atlikimo laikas priklauso nuo kelių aspektų: plėvelės išskirtinumo, ar plėvelė naudojama su spauda ar be jos, dizaino sudėtingumo. Naudojant plėvelę su spauda, visada ją laminuojame, kad būtų išvengta spaudos pažeidimų ir spalvos blukimo. Išploteriavus plėvelę yra pereinama prie užbaigiamųjų darbų. Išlupinėjus plėvelę, uždedame perkeliamą popierių / plėvelę ir pereiname prie automobilių apklijavimo.

Dažniausiai mašina apklijuojama mūsų įmonės patalpose, dirbant su specialia, profesionalia įranga, bet esant reikalui galime atvykti į reikiamą vietą. Profesionalus klijuotojas darbus padarys kokybiškai, bet ne visada taip greitai, kaip norėsite. Norint darbus atlikti tinkamai automobilio temperatūra negali būti žema, nes klijai neprikibs ir neužsifiksuos tinkamai. Taip pat automobilis negali ilgai būti saulėje, nes plėvelė ant karšto paviršiaus tamposi per lengvai ir taip gali susigadinti.  Norint darbą atlikti kokybiškai ir, kad reklama ant automobilio būtų ilgaamžė, darbų negalima atlikti atmestinai ir labai greitai. Prieš apklijuojant automobilį, patariame jį nuplauti, reikalui esant nupoliruoti.

Apklijavimo plėvelių pasirinkimas

Pasirinkimas didelis, o esminę informaciją, galite rasti plėvelių puslapyje.

Plėvelės

Automobilių apklijavimo plėvele nauda

Esminiai privalumai

Įvaizdis

Tinkamai ir gražiai apklijuotas automobilis, patrauks didelio kiekio žmonių dėmesį.

Žinomumas

Apklijuotas automobilis yra viena geriausių priemonių didinti savo įmonės ar prekės ženklo pavadinimo žinomumą, atpažinimą. 

Efektyvumas

Remiantis bigpicturegraphics.com reklama ant automobilio yra 15 kartų efektyvesnė norint didinti savo prekės ženklo žinomumą už kitas informacines priemones.

Mobirise

Visus metus

Automobilio apklijavimo reklama dirbs 365 dienas per metus už vienkartinį mokestį.

Nauda

Automobilis yra didelis, mobilus, nemokamas reklamos plotas, kurį išnaudojus yra tik nauda.

Kiekis

Lietuvoje žmogus turintis automobilį vidutiniškai nuvažiuoja 15.600km. Taip pat Lietuvoje įregistruota 1.067 665 M1 klasės automobilių.

Kokia yra automobilių apklijavimo plėvele kaina?

Kainos yra labai skirtingos. Labiausiai priklauso nuo automobilio kėbulo formos, dydžio ir plėvelės. Kadangi automobilis gali būti įvairių sunkių formų ar dydžio, kaina pasakyti yra neįmanoma. Taip pat nuo paprastos spalvotos plėvelės iki chromo plėvelės yra didelis kainų skirtumus, todėl tai irgi labai svarbu. Norėdami sužinoti automobilio apklijavimo plėvele kainą, rašykite mums.

Pažiūrėkite ir įvertinkite mūsų atliktus darbus.

Siūlome pilną aptarnavimą vienoje vietoje

Dirbame visoje Lietuvoje

Garantuojame kokybišką aptarnavimą

Mumis pasitiki

autoPRINT

Pikulo g. 53,
LT-48433, Kaunas

Darbo laikas

  • Pr - Pn9.00 - 18.00
  • Pagaminsim jums reklamą...

    © 2022 UNIKOM